Petersburg Pilot -

 
 

Rae C. Stedman Elementary Class Lists

 


Mrs. Martin, Kindergarten: Abby Worhatch, Anna Baekkelund, Brylea Johnston-Kivisto, Damon Berkley, Damon Bradford, Danny Stocks, Destiny Franklin, Elias Anderson, Fyscher Humphrey, Gianni Harvey, Maria Toth, Mette Miller, Nolan Lutomski, Paige Hansen, Rebecca Midkiff, Scotty Newman, Steel Morgan, Talon Jerabek, Teddy Volk

Mrs. Willis, Kindergarten/First Grade: Aiden Knudsen, Alicia Kittams, Benjamin Kandoll, Eden Davis, Elle Jacobsen, Ethan Bertagnoli, Freya Tucker, Gabriele Whitacre, Gunner Washke, Jordan Fisher, Landon Odegaard, Olivia Hinde, Rikka Miller, Ruby Litster, Stella Asplund, Tanner Caulum, Tanner Washke, Thomas Siek, Tyler Ward, Waylon Jones

Mrs. Brock, First Grade: Alanna Sherwood, Alex Holmgrain, Aurora Thomas, Brooklyn Whitethorn, Donnie Hayes, Felicia Lyons, Isaiah Etcher, Jacobe Birch, Jensen Wilson, Logan Tow, Lucas Cotta, Madailein Jerabek, Natalee Bertagnoli, Nathan Kerr, Noah Pawuk, Olivia Schwarte, Payton Dreisbach, Serena Helms, Seth Marsh, Torey Fry, Tristan Mitchell, Tristian Holten

Mrs. Demko, Second Grade: Adam Perry, Addysen Bird, Ashley Eilenberger, Blake Stough, Caleb Lutomski, Cayden Turland, Cole Wilson, Ella Kandoll, Gage Massin, Kaden Duke, Kristina Barkfelt, Lukas Dormer, Oliver Petersen, Rebecca Fisher, Samara Olson, Scottlyn Lyons, Sean Toth, Sidnee Stewart, Stella Walton, Thomas Olsen, Trent Kittams

Mrs. Toland, Second Grade: Adara Curtiss, Adrian Ducat, Christopher Neff, Dakota Caples, Elias Ward, Elizabeth Burns, Erik Thynes, Evan Ware, Iris Case, Isaac Litster, Izabella Tarquino, James Clark, John Duke, Joseph Tagaban, Joy Schwarte, Kostas Pitta-Rosse’, Markus Andersonm, Martha Midkiff, McKinley Dawe, Miranda Carr, Skylar Wasilausky

Mr. Owens, Third Grade: Aidan Cotta, Anya Pawuk, Breiland Willis, Cheyenne Steele, Davis Stocks, Elijah Slaven, Enrique Lyons, Grace Marsh, Henri Cumps, Hunter Conn, Isabel Taylor, Isabelle Hansen, Jakob Wikan, Jimmy Clark, Jonas Anderson, Jonas Baekkelund, Kesia Luhr, Kieran Cabral, Kinley Lister, Matthew Birch, Sophia Lyle, Valon Weathers

Mrs. Wallace, Third/Fourth Grade: Alexus Sakamoto-Quezon, Amanda Worhatch, Atiana Wasilausky, Charlotte Martin, Diesel Schouweiler, Easton Jacobsen, Elijah Whitacre, Kyle Susort-Biggers, Logan Haley, Mackenzie Larson, Malcolm Fry, Mattea McCollum, McKenzie Hayes, Myah Enriquez, Owen Anderson, Priscilla Weinman, Safire Weathers, Wyatt King, Wyatt Litster, Zander Jones

Mr. Kowalski, Fourth/Fifth Grade: Bradley Weinman, Cate Byrer, Deirdre Toyomura, Devon Guthrie, Evelyn Anderson, Ines Larson, Jack Engell, Jaren Whitethorn, Jozef Myrick, Kara Newman, Karissa Biggers, Meghan O’Soup, Rebecca Clark, Reed Anderson, Reese Bunten, Rylin Pettibone, Sarissa Miller, Sean Spigelmyre, Stacey Eilenberger, Tausani Ieremia

Mr. Sullivan, Fifth Grade

Abi Anderson, Adrianna Stough, Allie Morgan, Ben Marsh, Bergen Kludt-Painter, Chase Lister, Connor Skeek, DJ Malone, Iain Lenhard, John Bisset, Johnny Moore, Kaili, Simbahon, Kennedy Conn , Kenneth Trudeau, Lathum Johnson, Leiah Kittams, Maddy Gilpin, Michael Durkin, Noah Willis, Paulina Monreal, Rose Quitslund, Steven Lyons

 

Reader Comments

(0)